Вівторок, 09 травня 2017 18:32

9 травня у Нікополі. День смутку, День пам'яті, День жалоби

9 травня 2017 року
День смутку, День пам'яті, День жалоби...

Цього дня о 8 годині в усих храмах Нікопольського благочиння було відслужено загальну заупокійну панахиду за полеглими воїнами-захисниками України.
О 9 ранку на міському кладовищі, на Алеї почесних поховань, було соборно відслужено заупокійну панахиду на могилі убієнного воїна-кіборга, Героя-захисника, Анатолія Біжко та на могилах полеглих воїнів АТО
На Меморіалі "Вічна слава" було вшановано пам'ять полеглих воїнів Другої Світової війни та покладено квіти до стели й Вічного вогню
О 13 годині, біля пам'ятника "Захисник України" було соборно відслужено заупокійну панахиду за полеглими в бою воїнами АТО, де разом із небайдужими людьми, патріотами своєї Батьківщини, воїнами та ветеранами АТО, активістами та патріотами міста, було піднесено молитви за мир в Україні та вшановано пам'ять нинішніх Героїв, які сьогодні дають нам змогу жити в мирі, мати рідну землю під ногами та бачити блакить неба над головами. На заході були присутніми міський голова Андрій Петрович Фісак з керівництвом міста.

Прес-служба нікопольського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату, Олексій Мороз

P.S.
Не забуваймо, що війна не десь далеко в історії, а тут, поряд із нами, сьогодні, зараз. Не забуваймо, що підтримка, піклування та увага потрібна щоденно, завжди, безперестанно.

Вічний спокій полеглим Захисникам України! Царство небесне спочилим воїнам!..

Фото: Олександр Костенко, прес-служба Нікопольської міської Ради, Юрій Горобець. 

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.