Субота, 04 березня 2017 20:47

Богослужіння у суботу першої седмиці Великого посту в Петро - Павлівському храмі міста Марганець (фото, відео)

З благословіння Преосвященнішого владики Симеона, єпископа Дніпровського та Криворізького, на запрошення о.Тимофія, в суботу вмч.Федора Тирона (бл.306), богослужіння очолив благочинний м. Нікополя та Нікопольського району – ієромонах Меркурій.

Під час богослужіння отці підносили особливі прохання за мир в Украіні та Украінське військо. Після прочитання Св.Євангелії , о.Меркурій виголосив проповідь на Євангельську тему. По закінченні богослужіння о.Тимофій та о.Меркурій відслужили молебінь, де молилися за перемогу Українських воїнів та за їхнє здоров’я.
В цей день благочинні м.Марганця та м.Нікополя прибули до могили Стародуба Андрія Вікторовича, який загинув 22 січня 2015 року в бою поблизу м. Авдіївка, в районі аеропорту Донецька. Біля могили загиблого Героя була відслужена панахида за загиблим воїном Андрієм та всіма Українськими воїнами, що поклали своє життя захищаючи Батьківщину.На молитві були присутні батьки загиблого Героя. Після молитви о.Тимофій подякував батькам Андрія, за те, що виховали Героя. Також о. Тимофій закликав молитися та згадувати кожен день хлопців, які загинули захищаючи Україну, адже поки ми живемо в мирному місті, за наш спокій воїни на передовій віддають найдорожче – свої життя. Вічна пам’ять Героям. Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях та пам’яті.

 

Прес-служба Марганецького благочиння

Фото та відео – супровід Володимира Садикова  

Медіа

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.