П'ятниця, 29 вересня 2017 19:22

Чергова поїздка нікопольських волонтерів разом з настоятелем храма на честь воїнів - захисників в зону проведення АТО

Якщо хочете побачити справжні очі вдячних людей, рушайте на передову до наших захисників!

 

Зранку, 26 вересня, напередондні великого свята на честь Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, з благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького з нікопольського храму св. прав. Петра Калнишевського на честь полеглих воїнів – захисників України рушили волонтери на чолі з учасником бойових дій та старостою храму Андрієм Перепадєю, волонтером Олегом Маньком, Оксаною Гайдук - дружиною нашого загиблого воїна Миколи Гайдука, фотомитця Юрія Горобця та благочинним Нікополя і району, настоятелем храму ієромонахом Меркурієм (Скороходом) рушили до наших хлопців на передову.
Напередодні поїздки в АТО, в рамках святкування дня міста, за підтримки Нікопольської міської ради пройшов фестеваль короваїв "Ми за хліб, за мир, за Україну" в якому взяли участь вихованці шкіл міста.
Усі ці хліборобні мистецтва ми передали нашим воїнам.
Також від парафіян храму св. прав. Петра Калнишевського Української Православної Церкви Київського Патріархату та містян Нікополя і району благочинний з волонтерами передали військовим продукти харчування та одяг.

За цей час для наших бійців прихожани храму постійно збирають продукти, теплий одяг.

Від ГО "Асоціації учаників бойових дій Нікопольщини" також передали на передову дві великих упаковки плівки.  

Головне, люди розуміють, що допомога повинна надаватись завжди, люди допомагають, люди йдуть на підтримку вона постійна, обдумана і спілкування з нашими воїнами надає можливість надавати їм ті речі, які вкрай необхідні на сьогоднішній день.

І не меньш потрібна їм увага і допомога від всіх нас, тим більше, що волонтери везуть не просто продукти та речі,  вони везуть в першу чергу  настрій і підтримку.

Бійці радісно зустріли побратимів і з вдячністю прийняли святе благословення та провізію. В знак подяки військовослужбовці передали прапор 43 окремого мотопіхотного батальону підписаний командиром батальону та його заступником.

Разом з Оксаною Гайдук ми побували на передовій позиції за півкілометра від сепаратистів, на місці загибелі одного з фундаторів храму - воїна Миколи Гайдука, де отець Меркурій відслужив панахиду.

Уся поїздка була сповена теплими зустрічами з нашими захисниками.
Андрій Перепадя ніс служіння саме в цьому батальоні, де побачив в ці дні багато рідних очей.
Від усієї нашої команди щиро дякуємо усім хто приймав участь в допомозі нашим воїнам!

Разом ми непереможні! Слава Богу! Слава Україні! Слава жертовним нікопольцям!           

Прес-служба Нікопольського благочиння

УПЦ Київського Патріархату

Фото: Юрій Горобець

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.