Понеділок, 30 липня 2018 19:06

Хресна хода нашої Української Церкви дала відповідь що Томос неминучий

Наш друг, отець Боган Тимошенко дав вичерпний коментар стосовно подій навколо Атокефалії Української Церкви:
«Я глибоко переконаний, що це була остання Хресна хода нашої Української Церкви у статусі невизнаної!
Адже, як не визнати, що ми є Церквою Христовою, яка живе Христом й Любов‘ю? Як не дати нам помісності, якщо нас мільйони? Далі з нами просто не можливо не рахуватися і це чудово розуміє цілий православний світ!
Ми роками йшли і проповідували Христа. Нас роками гнали, як і нашого Спасителя. Ми страждали століттями, та дивилися на Господа і знали, що Він, який Сам страждав, не залишить нас на самоті. Ми вірили, що все ж, несподівано, настане день нашої перемоги, як настав день Христового Воскресіння, на який вже не очікував ніхто!
Цей день - вже визначений нашим Господом! І джерелом визнання автокефалії нашої Церкви буде вся наша з вами віра, вся наша любов і вся наша жертовність, якими ми живемо й житимемо, як справжні діти і учні Христові!»

Ми всі віримо, що по-інакшому бути не може!!!
З благословення Керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Єпископа Симеона Православна Нікопольщина у складі сотні наших паломників взяли участь у Всеукраїнській Хресній Ході за Єдину Помісну Церкву!

Вословлюємо щиру подяку всім хто долучився в підтримці нашої поїздки до столиці, а саме: генеральному директору ПАТ НЗФ Володимиру Семеновичу Куціну за наданий великий комфортабельний автобус з обідом в дорозі, нашим благодійникам Тетяні Жовніній, Олександрі Сотулі, Тетяні Резниковій та всім небайдужим за долю Помісної Української Православної Церкви з центром у Києві.

P.S. Послання Вселенського Патріарха з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України:
«Визнаючи високу відповідальність першопрестольної Константинопольської Церкви, яка ніколи не переставала і не змирялася перед незаконними і неканонічними ситуаціями, які потрясали природне функціонування православної церкви і в ці відповідальні часи вона взяла на себе ініціативу відновити єдність православних віруючих України з кінцевою ціллю ДАРУВАТИ УКРАЇНСЬКІЙ ЦЕРКВІ АВТОКЕФАЛІЮ».

Фото: Прес-служба Дніпропетровської єпархії, Юрко Горобець, Володимир Садиков.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.