Субота, 25 листопада 2017 12:02

Нікополь пам`ятає про трагедію голодомора в Україні 1923-33 рр.

25 листопада, в останню суботу місяця, традиційно біля пам`ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій відбулося заупокійне богослужіння, яке очолив благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) у співслужінні з духовенством міста протоієреєм Юрієм Петренком та ієреєм Павлом Черкасовим.

З благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького священики відслужили літію за упокоєння душ отців, братів і сестер наших, жорстоко вбитих та замучених голодом руками злочинної богоборчої радянської влади.

Вшанувати пам’ять загиблих на мітинг-реквієм прийшли представники міської влади, політичних і громадських організацій, ветерани – воїни АТО, козаки та усі небайдужі нікопольці.

По завершенню заходу присутні поклали квіти до меморіалу і запалили свічки на знак вшанування пам’яті про втрачені людські життя.

Цього ж дня, 25 листопада, о 16.00 відбудеться акція «Запали свічку» біля Нікопольського краєзнавчого музею, та міжконфесійна молитва, а о 17.00 в храмі св. прав. Петра Калнишевського буде звершено соборну Панахиду духовенством Нікопольського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату та показ документального фільму про жертви голодомору.

На завершення відбудеться поминальна трапеза.

 

Прес-служба Нікопольського благочиння УПЦ Київського Патріархату

 

Фото: Юрко Горобець

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.