Субота, 17 червня 2017 16:54

Нікопольщина прощалась зі світочем України, Героєм Миколою Гайдуком

16 червня нікопольці на Європейській площі прощалися із Захисником Батьківщини – Гайдуком Миколою Миколайовичем, що загинув виконуючи військовий обов’язок, та своїм тілом врятував молодого побратима від загибелі.

15-го червня Нікополь зустрів тіло загиблого Героя Миколи Гайдука.

Рідні і близькі Миколи, ГС "Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини", громадські організації, міська влада, волонтери та небайдужі громадяни зустріли тіло героя на в'їзді в Нікополь з міста Дніпра.

16 червня нікопольці на Європейській площі прощалися із Захисником Батьківщини – Гайдуком Миколою Миколайовичем, що загинув виконуючи військовий обов’язок, та своїм тілом врятував молодого побратима від загибелі. Цей подвиг ми не забудемо ніколи. Під час церемонії прощання відбулося відспівування Героя духовенством Української Православної Церкви Київського Патріархату, яке очолив благочинний м. Нікополя та району-ієромонах Меркурій (Скороход)  з духовенством міста та священики Греко- Католицької Церкви на чолі отця Івана Колоска та Римо-Католицької Церкви на чолі отця Збігнєва Бескура. Проявити свою повагу та подякувати Захиснику Миколі не прийшли тільки представники Московського Патріархату Нікополя.

Після відпусту благочинний Марганцю протоієрей Тимофій Редько промовив слово у якому наголосив, що Микола разом із кращими синами українського народу гідно відстоював даровані Богом фундаментальні цінності: людську свободу і права, соборність та незалежність Української Держави, гідне майбутнє для співвітчизників.

Сьогодні Микола Гайдук об’єднав усіх хто прагне миру Українському народу. Від імені Преосвященнішого владики Симеона - Єпископа Дніпровського та Криворізького, від відділу патріотичного виховання та капеланської опіки Дніпровської єпархії УПЦ КП, слова співчуття висловив капелан- о.Тимофій, який в своєму слові закликав пам’ятати полеглих Героїв , що загинули захищаючи Батьківщину та підтримувати наших воїнів, що продовжують боронити Україну..

ЗІ свловом – реквієм виступили бойові побратимі та друзі Миколи: Сергій Копчік, Олексій Савченко та Андрій Перепадя.

 

13 червня, близько 23 години 15 хвилин, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Луганське, Донецької області загинув нікопольський воїн – старший солдат Микола Миколайович ГАЙДУК.

Микола Миколайович, 1974 року народження, за життя був не лише справжнім патріотом, спортсменом (майстер спорту з кікбоксингу), а й активним громадським діячем. Микола Гайдук очолював «Асоціацію учасників бойових дій Нікопольщини» та служив за контрактом у 43-му батальйоні.

В Нікополі у Миколи Миколайовича залишилася родина – дружина, двоє синів, мама і брат.

Фото: Олександр Костенко, Юрій Горобець та прес-служба Нікопольської міської Ради 

Медіа

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.