Четвер, 20 квітня 2017 10:51

Представники трьох конфесій у Нікополі спільно закликали громадян не нести померлим мертві квіти!

Дорогі брати і сестри у Христі! 
Христос Воскрес!

У час Великодніх свят християни ідуть помолитися до могил своїх рідних. Напередодні впорядковують могили, ставлять свічки, прикрашають квітами. 

Ми, нікопольське духовенство УПЦ Київського Патріархату, Української Греко – Католицької Церкви та Римсько – Католицької Церкви звертаємось під час Великодніх свят та Радониці іти на цвинтар з молитвою, відкритим серцем та живими квітами.

У покладанні штучних вінків нема християнського змісту. Це оптичний обман, який заспокоює людину, нібито вона щось добре зробила, нібито цим жестом пам’ятає про особу, вшановує її пам’ять, але духовної цінності в цьому немає, а попри все це ще й завдає шкоди нашому здоров’ю і довкіллю. 

Штучні вінки мають нетривалий термін використання, за рік їх викидають на смітники. Якщо пластмасу закопувати в землю, вона не розкладається упродовж багатьох десятків років. Натомість під час спалювання створює діоксини, які виділяють отруйні речовини та провокують виникнення злоякісних пухлин.

У першу чергу варто розуміти, що те, чого потребують найбільше душі померлих, то це постійна за них молитва! 

 

Благочинний Нікополя та району Дніпровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату – ієромонах Меркурій (Скороход)

 

Настоятель Римсько – католицької парафії святого Антонія Падуанського у м. Нікополі - отець Збігнєв Бескур

 

Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці  у м. Нікополі - священик Іван Колосок 

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.