Неділя, 23 липня 2017 20:49

У Нікополі в храмі на честь полеглих воїнів-захисників України була зверешена перша заупокійна літургія

23 липня, у 7-му неділю по П`ятидесятниці в храмі св. прав. Петра Калнишевського на честь полеглих воїнів - Захисників України з благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького була звершенна перша Заупокійна Божествена літургія за загиблими Героями.
Богослужіння очолив благочинний Нікополя та району і настоятель храму ієромонах Меркурій (Скороход) у співслужінні диякона Костянтина Титова.
Під час Літургії були піднесені до Господа особливі прохання за нашими загиблими воїнами, які своє життя поклали оберігаючи кордони нашої держави від нашестя чужинців у вигляді агресора Росії.
За богослужінням молились заступники міського голови, депутати, фундатори святого храму, ветерани бойових дій, родини загиблих воїнів, волонтери благодійники і жертводавці, вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату.
По закінченню Літургії була звершена Панахида за воїнами, а після неї до уваги парафіян головою Асоціації бойових дій Нікопольщини Володимиром Федоровим був запропонований фільм-реквієм про нашого останнього загиблого воїна, фундатора храму, волонтера, Головою Асціації «УБД» – Миколу Гайдука.
В своєму слові він подякував за підтримку у створенні спільної святої справи громадську організацію «Прихист», а також окремо Олену Радченко, яка підготувала до показу цей матеріал.  
В цей день виповнюється саме 40 днів з часу мученицької смерти Миколи та роковини по убієнному воїну Ігорю Берестенко.
По завершенню показу, усі бажаючи мали можливість поїхати на наданих міською владою автобусах до кладовища на Алею Почесних поховань де духовенство Української Церкви звершило заупокійне богослужіння за спочилими воїнами.

Вічна пам'ять Героям України, полеглим за нашу рідну українську землю

Вони віддали своє життя, захищаючи Україну від нападу зовнішнього ворога, від нападу російських сил, а також їхніх поплічників з числа зрадників нашого народу. Тому наш спільний обов'язок, як християн і як патріотів -- підносити молитви за загиблих українських воїнів.


Прес-служба Нікопольського благочиння   
    

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.