Середа, 14 червня 2017 06:17

У Нікополі вшановують пам’ять загиблих десантників у збитому під Луганськом літаку

Жалобні заходи з приводу третіх роковин трагедії з українським літаком ІЛ-76, збитим терористами під Луганськом, пройшли у Нікополі 13 червня.З ініціативи ГС «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини» та за підтримки Нікопольської міської ради, зранку, о 9.30 на кладовищі благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) в присутності рідних і близьких наших Героїв звершив панахиду за воїнами, що боронили Україну.
По завершенню богослужіння отець благочинний в своєму слові проповіді дякував батькам і рідним воїнів за виховання справжніх Героїв, які не на словах, а своїм життєвим прикладом виконали заповідь Любові, про яку казав Христос: “Нема більшої від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх.”(Ін.15:13).

Хай милосердний Господь по молитвах святих новомучеників українських, упокоїть безсмертні душі в оселях праведних!

Вічная пам’ять!

Тоді загинули 49 українських військовослужбовців, троє з них нікопольчани: Сергій Москаленко, Антон Кузнєцов, Руслан Кулібаба.

В цей же день, на могилах воїнів духовенство УПЦ Київського Патріархату звершило заупокійну літію по усім нікопольським захисникам, що душу й тіло поклали за нашу свободу.    

Прес-служба Нікопольського благочиння

Фото: Юрій Горобець 

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.