Субота, 21 липня 2018 10:25

У нікопольському храмі Петра Калнишевського відбулась молитовна зустріч з родинами загиблих Героїв

Звісно, ніхто з нас не зможе повернути дітям батьків, матерям синів, а вдовам – їх чоловіків. Але це зовсім не означає, що ми ніяк не можемо допомогати сім’ям, які втратили своїх рідних. Тим більше, найчастіш, їм потрібно зовсім небагато: щоб їх хтось вислухав і обійняв. А як християни, ми ще й молимося, щоб ці рубці від втрат на серцях швидше загоїлись, без відчаю та надмірних страждань превели до тієї радості, яку в них уже ніхто не зможе забрати.

21 липня, з благословення Керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у військовому храмі св. прав. Петра Калнишевського на честь полеглих Захисників України уперше в Нікополі з ініціативи вахового дніпровського військового психолога Олега Чабаненко була започаткована психологічна та духовна бесіда з родинами загиблих воїнів.
Кожну останню суботу місяця в Дніпрі родини загиблих та всі небайдужі збираються на Панахиду за загиблими, після якої завжди є час для духовної бесіди зі священиками та отримати відповідь на хвилюють запитання від психолога. Такий формат зустрічей дуже добре себе зарекомендував, та має на меті створення атмосфери довіри, яка в свою чергу веде до духовного зцілення. Участники, які приїзжають з різних міст нашої області, відмічають як спільна Молитва та Духовна бесіда в колі з священиком повертають сенс життя та надають сили жити після втрати. Але не завжди зручно приїздити в обласний центр, та і накладно фінансово... Тому було прийнято рішення проводити такі зустрічі в Нікополі кожну третю суботу, а в Кам'янському кожну першу суботу, ну а в Дніпрі - останню суботу місяця.   

Висловлюю щиру подяку психологу пану Олегу Чабаненку та отцю Івану Колоску (УГКЦ) за першу спільну родинну зустріч, яку сьогодні ми започаткували в храмі святого праведного Петра Калнишевського.

Окрема подяка Голові ГО «Родина загиблого Героя» Людмилі Миколаївні Асмоловій у сприянні в організації цієї теплої зустрічі.

Помагай нас усім Боже в цій святій справі!!!

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.