Середа, 02 серпня 2017 20:39

Українська Церква вітає десантників ЗСУ зі святом

Благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) привітав крилатих піхотинців зі святом на честь святого пророка Божого Ілії який є Небесним заступником десантників.
Десантні війська регулярно виконують складні бойові завдання. При цьому вони неминуче стикаються з серйозними випробуваннями, коли стоїть питання життя і смерті. В таких умовах вони неминуче розуміють, що навіть якщо ти зробив все, що в людських силах, багато як і раніше залежить від Бога. І не залишається ніяких сумнівів, що благословення Боже дуже важливо.

Фото: Юрій Горобець

Щорічно, 2 серпня в Україні відзначають День Високомобільних десантних військ ЗСУ, який заснований указом Президента в 1999 році.
На честь цього свята в Нікополі, біля пам’ятника «Чорний тюльпан», пройшов урочистий мітинг та покладання квітів за участі ветеранів та бійців ВДВ, їх сімей, представників громадськості та влади. Заступник міського голови Андрія Фісака - Юрій Сокол щиро привітав із професійним святом та побажав міцного здоров’я, злагоди та аби навички військовослужбовців використовувалися лише для мирних цілей.
Традиційно, десантники вишикувалися у колону та святковим маршем пройшли по проспекту Трубників до пам’ятника «Захисник України».
У цей день прийнято не тількивітатиукраїнськихзахисників, а й шануватипам’ять тих, хтогероїчно боронив рідну землю в роки Великої Вітчизняної війни, під час бойових дій на території інших держав, і особливо тих, хто віддав своє життя за нашу країну, воюючиу зоні АТО. Тому благочинний церков Нікополя та Нікопольського району, ієромонах Меркурій Скороход провів панахиду.
Гасло десантних військ України – «Ніхто, крім нас», звучало дзвінкою луною над усім містом.

Прес-служба міськради

Галерея зображень

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.