Понеділок, 09 жовтня 2017 14:53

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

         13 жовтня 2017 року із метою забезпечення гласності, врахування думок та інтересів місцевої громади будуть проведені громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

         У зв`язку з цим Координаційна рада Церков м. Нікополя,  Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко- Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Комітет зі святкування 500-річчя реформації в Україні  просять керівництво міста розглянути нашу пропозицію щодо виключення з І-го розділу статті 1 пункту 10 св. Микити, якого названо у Статуті покровителем міста.

         Наші Церкви вважають, що цей пункт є порушенням статті 35 Конституції України, яка вказує, що: «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави».

         Покровителем міста, в якому живуть представники різних конфесій, не може бути святий, канонізований лише однією Церквою УПЦ Московського Патріархату.

         У зв`язку з цим, ми що нижче підпиалися, звертаємось до Нікопольської міської влади розглянути наше зауваження і задовільнити вище вказану пропозицію, яка опирається на Конституцію України, діюче законодавство і міжконфесійну злагоду.     

        

Зі щирою повагою до Вас -                             

Голова Координаційної ради Церков м. Нікополя – равін Олександр Пархоменко

 

Благочинний Нікополя і району УПЦ Київського Патріархату

ієромонах Меркурій (Скороход)

 

Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Нікополі (Української Греко – Католицької Церкви) – отець Іван Колосок

 

Настоятель парафії на честь Матері Божої Салетинської та cв. Антонія Падуанського (Римсько – Католицької Церква) -  отець Збігнєв Бескур

 

Голова оргкомітету святкування R -500 –

пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня  -                                   Віктор Хлонь

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.