П'ятниця, 31 серпня 2018 14:20

Із Божою поміччю в Нікополі українська земля не відійшла московській церкві

Святі отці писали: «Мовчанням зраджується Бог», тому у день роботи сесії міської ради парафіяни Української Церкви, воїни, козаки, волонтери, громадські діячі та просто небайдужі патріоти долучилися до протестної акції проти надання дозволу узаконити самозахоплені земельні ділянки Московським Патріархатом за рахунок місцевої громади.
Перед початком заходу з благословення керуючого Дніпропетровськоюєпархією Преосвященнійшого Владики Симеона духовенство Нікополя, Покрова та Марганця звершили Молебень до Пресвятої Богородиці про «Додавання розуму».
Із Божою допомогою та клопотання Небесної Заступниці, наші щирі молитви були почуті, і врешті решт переміг здоровий глузд. У підсумку, земельне питання було зняте з порядку денного.
Учасники мітингу прийняли резолюцію з відповідними вимогами про звернення до правоохоронних органів (прокуратури, СБУ та поліції) щодо порушення кримінальних справ за фактом самозахоплення комунальних земель та незаконного будівництва на цих ділянках.
Також було ухвалено рішення про створення комітету патріотичних сил, який буде опікуватися та координувати дії громадських організацій щодо повернення в розпорядження громади міста незаконних самозахоплень земель московським патріархатом та вирішення подальшої долі їхніх незаконних забудов на землях комунальної власності.
Координатором цього комітету виступає ГО «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини».
Від імені духовенства і віруючих дякую всім нашим парафіянам та громадським організаціям, які долучився до цього попереджувального заходу-протесту.
Подяка тим депутатам та політичним діячам, які зайняли принципову позицію в цьому стратегічному питанні.

Фотомитець Юрій Горобець та ГО "Прихист".

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.