Вівторок, 04 липня 2017 13:16

Золотавий купол з хрестом було освячено та піднято над храмом св. прав. Калнишевського у Нікополі

Ось і дочекалися парафіяни храму святого праведного Петра Калнишевського на честь Захисників Вітчизни радісної події – освячення купола та хреста та його возведення. 

Урочисту подію освячення куполу та хреста на храмову будівлю з благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького очолив настоятель храму та благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) у співслужінні благочинного міста Марганець протоієрея Тимофія Редько, настоятеля Свято – Троїцького храму протоієрея Юрія Петренко, настоятеля храму на честь св. ап. Андрія Первозванного у с. Капулівка ієрея Віктора Кульчицького, ієрея Федора Грищенка та ієрея Павла Черкасова, дияконів Григорія Саприкіна і Костянтина Тітова. Серед почесних гостей були представники Нікопольської міської адміністрації, депутати, учасники бойових дій, рідні загиблих воїнів АТО, волонтери, політичні та громадські діячі, благодійники та жертводавці храму.

Також присутніми були члени спілки учасників бойових дій АТО, представники козацтва, представники патріотичних організацій міста, благодійники та жертводавці храму, парафіяни.

Перед початком чину освячення духовенством була звершена панахида по загиблим нікопольським воїнам.

Після богослужіння до всіх присутніх на заході звернулися з вітальним словом ієромонах Меркурій (Скороход). Отець відзначив, що хрест – це символ перемоги Спасителя над гріхом, смертю і дияволом. Адже в радянський час, коли на наших землях панувала безбожна атеїстична влада, то ті храми, які ще не були зруйновані, стояли без хрестів. І це знак того, що ворог роду людського найбільше боїться знамення Христа.

Настоятель подякував кожному, хто приймав участь у возведенні купола та закликав Боже благословення на фундаторів.

Храм знаходиться за адресою: вул. Кармелюка, 4 (навпроти ТЦ «BILLA»).


Прес-служба Нікопольського благочиння – Олексій Мороз

Фото: Олександр Костенко, Олена Зінченко та Володимир Загранічний

Медіа

Контакти


Зворотній дзвінок
Телефон. +38 (068) 678 23 21
Email. upc.kp.nikopol@ukr.net
Адреса. вул. Пилипа Орлика 2,
м. Нікополь
Cоц-мережи.