Понеділок, 30 січня 2017 10:13

На 95 - му році життя у Бозі спочив «Син Холмщини», колишній настоятель Свято – Троїцького собору Дніпропетровська - протопресвітер Володимир Медвідь

На 95 - му році життя у Бозі спочив «Син Холмщини», колишній настоятель Свято – Троїцького собору Дніпропетровська - протопресвітер Володимир Медвідь. Багато років тому Господь сподобив мене спілкуванню з аристократом духу і добрим пастирем. Прошу ваших святих молитов за новопреставленного прот. Володимира.

Нікролог.
У 1950-му році він закінчив Волинську духовну семінарію у 1950-му році та Ленінградську Духовну Академію у 1958-му році.
Перебуваючи на військовій службі під час ІІ світової війни, майбутній семінарист і академіст пообіцяв Господу, що, якщо він виживе на війні, то обов`язково стане священиком.
Народився отець Володимир 27-го липня 1922-го року. Після закінчення Духовної семінарії та його одруження, отець Володимир звершував богослужіння на Рівненщині, хоча народився він на своїй древній Холмській землі, яка після ВВВ була захоплена Польщею. А після завершення Ленінградської духовної академії у 1958-му році, отець Володимир отримав призначення до міста Дніпропетровська, де своїм ліричним теноровим голосом славив Бога, а в щирих українських піснях та колядках він прославляв великий український працьовитий народ, його історію та його славну минувшину.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.