Неділя, 05 лютого 2017 09:26

Нікопольському Благочинню Київського Патріархату необхідна ваша підтримка

Довгий час Українська Православна Церква Київського Патріархату у Нікополі та районі знаходилась фактично на задвірках. У тіні.  У нас не було (і досі поки що немає) типових храмів. А до тих, що є (пристосовані приміщення) віруючі не дуже поспішали йти. Про нас мало хто чув, і багато хто вважав чимось забороненим. На жаль, реалії складались саме такими.

Але тепер все змінилося. Наша Українська Православна Церква  має суттєві зрушення і безліч планів щодо подальшого розвитку Нікопольського благочиння. Все більше і більше нікопольців стають парафіянами саме Української Православної Церкви з духовним центром у Києві, приходять на наші богослужіння та церковні заходи, виражають свою підтримку.  Іноді прихожанам навіть буває тісно у приміщенні наших церков. Так сталося, зокрема, і на Хрещення в цьому році. 

Віримо, що Українська Православна Церква Київського Патріархату у Нікополі посяде достойне місце серед інших церков  і стане духовною опорою і фундаментом для десятків тисяч віруючих.

Молимось, аби з Божою допомогою, засяли куполами і на наших новозбудованих храмах, де служби звершуватимуться українською. Віримо, що працюватиме і нестиме корисну інформацію цей сайт, об’єднуючи навколо себе відданих дітей України; проходитимуть благодійні акції тощо.

Ми зробимо для цього все можливе.

Але для того щоб розвиватися далі, нам потрібні кошти. Духовне і матеріальне тісно пов’язане між собою – це дві нерозривні сторони життя, і від цього нікуди не дінешся. Жодне дерево не буде рости, якщо землю не зрошувати водою…

То ж звертаємось до вас з проханням по допомогу. Будемо щиро вдячні за будь-яку пожертву, бо знаємо, що вона – від чистого серця та щирої душі! Хай Бог береже Україну і кожне її чадо на Многії і Благії Літа! Молимось аби засяяло мирне небо над головою та рідна земля була під ногами!


На розвиток Нікопольського Благочиння: https://www.liqpay.com/ru/checkout/1486287042496403_594421394_um5t1eSZobHhCqBL4AZT

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.