Понеділок, 30 січня 2017 10:01

Підсумки різдвяних та хрещенських свят

Підводячи підсумки різдвяних та хрещенських свят словами святителя Іоанна Златоуста:"Слава Богу за все".
Від імені духовенства Нікопольського благочиння УПЦ Київського Патріархату висловлюю подяку Адміністрації міста на чолі з Андрієм Петровичем Фісаком та Голові Нікопольської районної державної адміністрації Олегу Володимировичу Кіріченку, депутатам, державним і громадським діячам.

... Воєнкому та керівництву Нікопольської військової частини А0593, нашим Героям воїнам - ветеранам АТО, журналістам інтернет - виданнь "Говорящего Никополя", "Город Никополь" та "Нікополь Арт", директору Нікопольської гімназції № 7 "Едем" і багатьох хто тайнообразуючі допомагають нашій Помісній Українській Православній Церкві.
Знаковим стало й Хрещення Господнє, яке вперше, в цьому році, одночасно звершували на Каховському морі духовенство Київського і Московського Патріархатів. Все пройшло в мирі і порозумінні, як і належить усім православним християнам. Молимось аби Господь умудрив всіх нас та привів до порозуміння і любові один до одного.
Бо як пише святий апостол і євангелист Іоан Богослов що: “по тому пізнають, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою” (Ін. 13).
Можливо ми не досконалi в цьому, але 100% щирi.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.