Вівторок, 14 лютого 2017 18:50

Православний погляд на святкування «Дня святого Валентина»

Що стосується «дня святого Валентина», то він не має ніякого відношення ні до одного з прославлених Православною Церквою святих Валентинів. Тому, раз святкувати нема чого, то Церква його і не святкує. Як православні так і католицькі священики виступають проти святкування «дня святого Валентина» в тому варіанті, який породжує нездоровий ажіотаж.

Наша свята Русь протягом багатьох століть сповнювалась святими праведними угодниками Божими. І мені здається дуже важливим, щоб в цей день ми зверталися за досвідом до наших близьких по традиції сповідників, в тому числі тих, які писали про любов та про родинне щастя.

Любити треба завжди і висловлювати свою любов треба також завжди. А якщо говорити про свято кохання і благочестя, то для нас, православних, цим днем є згадування подвигу благовірних князей  Петра і Февронії, пам’ять яких звершується двічі на рік: 8-го червня та 19-го вересня.  

Нажаль, в сучасному житті відводиться дуже мало місця любові істинній, любові відданій, підмінюючи її на лицемірну та корисливу. Ми всі читали євангельські слова про те, що таке любов.

У першому посланні до Коринф`ян святий апостол Павло пише: «Любов довготерпить, милосердствує, любов не заздрить, любов не вихваляється, не пишається,  не безчинствує, не шукає свого, не гнiвається, не замишляє зла,  не радiє з неправди, а радіє iсти­нi;  усе покриває, всьому йме вi­ру, всього сподiвається, все терпить».

Але чи часто ми самі говоримо своїм коханим про почуття? Чи часто намагаємося порадувати їх хоча б маленьким подарунком просто так, без жодного приводу?

Намагаймося розкрити в собі духовну любов до ближніх: увійшовши до неї, увійдемо в любов до Бога, у ворота Воскресіння, у ворота Царства Небесного.

Радуйте своїх коханих не один день на рік, а на протязі усього життя! Нехай Господь Всемилостивий по молитвам святих благовірних князей Петра і Февронії укріпить кожну родину в любові, довготерпінні і милосерді на Многії Літа!

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.